Estrada Rzeszowska - logo

Bilety

Estrada Rzeszowska ,  Teatr Maska Rzeszów i Polskie Radio Rzeszów zapraszają na koncert dwóch islandzkich songwriterek - MYRRY RÓS i ELÍN EY.

"Słuchanie MYRRY RÓS to jak wziąć gorącą kąpiel w zimową noc. Jest cudownie.”
(Iceland Airwaves concert review October 2011)

„MYRRA RÓS potrafi opowiadać o życiu poprzez prawdziwe emocje przekazywane za pomocą swoich utworów. Tytułowy „Kveldúlfur” ukazuje ciemną stronę nas samych, genialnie napisany utwór, jeszcze lepiej zaśpiewany dzięki wyjątkowej barwie tej fantastycznej artystki. „Animal”, „Sail on”, „Við og Við Tvö” to utwory, które Was wzruszą i na pewno nie dadzą o sobie długo zapomnieć. "
(Fréttablaðið March 2012)

MYRRA RÓS, jest jednym z najbardziej cenionych singer/songwriterów w Islandii. Pisze piosenki zarówno po islandzku, jak i po angielsku i najlepiej czuje się w klimatach folkowych, akustycznych kompozycji. Jej muzyka chwyta ze serca swoją prostotą i szczerością, a teksty niejednokrotnie wywołują wzruszenie. Islandzcy artyści, przyjaciele Myrry, wróżą jej dużą karierę i często goszczą na scenie podczas jej występów. Idealna muzyka dla wszystkich, którzy cenią artystki pokroju Halli Nordfjord,Hafdis Huld, Ólöf Arnalds, czy Emiliany Torrini.

ELÍN EY to utalentowana singer-songwriterka z Islandii, córka dobrze znanych na Islandii muzyków. Jej występy na żywo jedynie z gitarą potrafią oczarować i bez problemu zjednać artystce nowych fanów jej ciepłego wspaniałego głosu. Swoją debiutancką płytę zatytułowaną See you in Dreamland wydała w 2008 roku i od tamtej pory sporo koncertowała, a także współpracowała z muzykami z kraju i z zagranicy, zarówno z Ameryki jak i Europy.

Transmisja koncertów na antenie Polskiego Radia Rzeszów w audycji Dźwiękosfera.

Bilety w cenie 10 zł, dostępne w Estradzie Rzeszowskiej, Podziemnej Trasie Turystycznej oraz na ekobilet.pl

Kalendarz

PAŹDZIERNIK 2021

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31