Estrada Rzeszowska - logo

Bilety

Estrada Rzeszowska ,  Teatr Maska Rzeszów i Polskie Radio Rzeszów zapraszają na koncert dwóch islandzkich songwriterek - MYRRY RÓS i ELÍN EY.

"Słuchanie MYRRY RÓS to jak wziąć gorącą kąpiel w zimową noc. Jest cudownie.”
(Iceland Airwaves concert review October 2011)

„MYRRA RÓS potrafi opowiadać o życiu poprzez prawdziwe emocje przekazywane za pomocą swoich utworów. Tytułowy „Kveldúlfur” ukazuje ciemną stronę nas samych, genialnie napisany utwór, jeszcze lepiej zaśpiewany dzięki wyjątkowej barwie tej fantastycznej artystki. „Animal”, „Sail on”, „Við og Við Tvö” to utwory, które Was wzruszą i na pewno nie dadzą o sobie długo zapomnieć. "
(Fréttablaðið March 2012)

MYRRA RÓS, jest jednym z najbardziej cenionych singer/songwriterów w Islandii. Pisze piosenki zarówno po islandzku, jak i po angielsku i najlepiej czuje się w klimatach folkowych, akustycznych kompozycji. Jej muzyka chwyta ze serca swoją prostotą i szczerością, a teksty niejednokrotnie wywołują wzruszenie. Islandzcy artyści, przyjaciele Myrry, wróżą jej dużą karierę i często goszczą na scenie podczas jej występów. Idealna muzyka dla wszystkich, którzy cenią artystki pokroju Halli Nordfjord,Hafdis Huld, Ólöf Arnalds, czy Emiliany Torrini.

ELÍN EY to utalentowana singer-songwriterka z Islandii, córka dobrze znanych na Islandii muzyków. Jej występy na żywo jedynie z gitarą potrafią oczarować i bez problemu zjednać artystce nowych fanów jej ciepłego wspaniałego głosu. Swoją debiutancką płytę zatytułowaną See you in Dreamland wydała w 2008 roku i od tamtej pory sporo koncertowała, a także współpracowała z muzykami z kraju i z zagranicy, zarówno z Ameryki jak i Europy.

Transmisja koncertów na antenie Polskiego Radia Rzeszów w audycji Dźwiękosfera.

Bilety w cenie 10 zł, dostępne w Estradzie Rzeszowskiej, Podziemnej Trasie Turystycznej oraz na ekobilet.pl

Kalendarz

WRZESIEŃ 2021

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30