
Koncert zespołu Lejdis Quartet | EU Industry Days 2025
- dzieci
- dorośli
- seniorzy
- młodzież
- koncert
Zapraszamy na plenerowy koncert zespołu Lejdis Quartet przy Letnim Pałacu Lubomirskich. Wydarzenie odbędzie się w ramach UE Industry Days 2025.
Lejdis Quartet - Kwartet smyczkowy założony przez cztery pełne miłości do muzyki dziewczyny z Rzeszowa. Swoje umiejętności doskonaliły na Uczelniach muzycznych w Polsce (Kraków, Katowice, Warszawa) u wybitnych profesorów i wirtuozów. Ich debiut odbył się w 2013 roku na otwarciu fontann multimedialnych w Rzeszowie. Od tej pory zespół prężnie się rozwija uczestnicząc w koncertach czy nagraniach płytowych.
Skład zespołu:
Natalia Musz (skrzypce),
Natalia Kmita (II skrzypce),
Aleksandra Jarosińska (altówka),
Monika Bieda- Kapias (wiolonczela)
Wstęp wolny!
______________
Wydarzenie w ramach UE Industry Days 2025.
Kolejna edycja UE Industry Days odbędzie się w dniach 5–6 czerwca 2025 roku w Rzeszowie, w ramach polskiej prezydencji w Radzie Unii Europejskiej. To kluczowe europejskie wydarzenie poświęcone przemysłowi, które pełni rolę otwartej platformy dialogu dla przedstawicieli sektora przemysłowego, środowiska naukowo-badawczego oraz obywateli. To też przestrzeń do wymiany myśli na temat przyszłości europejskiej polityki przemysłowej – w bezpośrednim dialogu z decydentami, politykami i ekspertami z całej Europy.