Estrada Rzeszowska - logo

Bilety

Wielkimi krokami nadchodzi Karpacka Majówka a wraz z nią druga edycja Karpat na widelcu. 3 Maja na finał zagra Queens of Soul. Na publiczność czeka wielkie muzyczne widowisko, spektakularne światło oraz poruszające projekcje wideo. 

Największe przeboje Whitney Houston, Amy Winehouse, Tiny Turner  i ponadczasowy repertuar Królowych Światowego Soulu: Arethy Franklin, Niny Simone, Chaki Khan w autorskich aranżacjach Łukasza Sztaby i Tomasza Jachyma.

W niesamowitą podróż w świat muzyki i wspomnień, zabiorą Państwa utwory takie jak: 
I Wanna Dance with Somebody, I'm Every Woman, What's Love Got to Do with It, Ain't Nobody, Rehab, A Natural Woman, Respect, Think…

Daj się porwać ponadczasowym utworom, które zdobyły serca publiczności na całym świecie! Posłuchaj bestsellerów światowej muzyki, które przez dekady królowały na topowych listach przebojów, inspirowały miliony słuchaczy i kształtowały społeczne trendy! 
Zapraszamy Państwa na zjawiskowy wieczór, pełen mocnego, instrumentalnego brzmienia, pięknych głosów i nastrojowej reżyserii światła. 
Zagrają i zaśpiewają dla Państwa finaliści telewizyjnych talent show - The Voice of Poland, Szansa na Sukces, laureaci ogólnopolskich plebiscytów muzycznych, wykładowcy instytutów muzyki  i artyści największych produkcji muzycznych w Polsce i za granicą. 

Wokale:  Sylwia Łyko, Dominika Gunia, Ewa Siembida, 
Chóry: Ewa Niewdana-Hady, Bartłomiej Piwowar, Łukasz Wicher 
Sekcja dęta: Piotr Gunia – saksofony, Wojciech Szela – trąbki 
Instrumenty klawiszowe: Przemysław Stefańczyk – piano, Tomasz Jachym – piano, syntezatory
Gitary: Zibi Zawadzki, Michał Kołodziej 
Perkusja Kuba Madejowski 
Reżyseria światła i multimediów:  Bartosz Gunia – GUNIA Concert Lighting, Karol Olszański
Reżyseria dźwięku: Jakub Olszański, Dominik Maczuga 

Kalendarz

WRZESIEŃ 2023

Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30