EN PL

Czwartkowe jamy cyrkowe na Fosie

  • dzieci
  • dorośli
  • młodzież
  • inne
11.07.2024
17:00
Fosa, al. pod Kasztanami 12

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu "czwartkowe jamy cyrkowe na Fosie"
 
Ideą jamów jest luźna forma aktywności/chill. Nie są to zajęcia prowadzone przez instruktora, tylko nieustrukturyzowane treningi, gdzie każdy uczy się od siebie nawzajem tego, na co akurat ma ochotę. Można także przyjść nie mając ochoty się uczyć - w tym przypadku zapraszamy do leżenia na kocyku i dopingowania innych. ALE CYRK to pro-kuglarska społeczna inicjatywa, która pomoże Ci w poznaniu pasjonatów sztuki nowego cyrku w Twojej okolicy. Jeśli jesteś totalnym początkującym, powitamy Cię z otwartymi ramionami - posiadamy masę sprzętu do ćwiczeń, który chętnie udostępnimy Ci na czas treningów i poinstruujemy co i jak. Spotkania są bezpłatne, przewidziany czas spotkania to 3 godziny - nie musisz brać udziału w całym spotkaniu, przychodzisz i odchodzisz kiedy chcesz.

Czego możesz się nauczyć na tych spotkaniach?
Kręcenia hula hop na każdej części ciała, manipulacji kijem kontaktowym i poi, żonglowania. Nie zabraknie także akrobatyki i jogi w mocniejszym wydaniu (stanie na rękach, głowie i tym podobne).
 
Inicjatywa realizowana w ramach Konkursu dotacyjnego działajMY realizowanego przez Rzeszowski Inkubator Kultury działający w strukturze Estrady Rzeszowskiej.

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.