Estrada Rzeszowska - logo

Bilety

Jesteśmy miejską instytucją kultury, która od ponad sześciu dekad nieprzerwanie zapewnia niezapomniane emocje.

Rocznie organizujemy ponad sto wydarzeń kulturalnych, od niszowych i kameralnych po największe festiwale miasta Rzeszowa. W ofercie przygotowanej dla odbiorców czerpiemy ze wszystkich dziedzin sztuki tj.: koncerty, wystawy, warsztaty, spektakle, performance i wiele innych.

Estrada Rzeszowska to także miejsce spotkań, platforma do wymiany doświadczeń oraz poszukiwania inspiracji do kreowania własny aktywności kulturalnych, przez organizacje trzeciego sektora a także lokalnych animatorów kultury. Rzeszowski Inkubator Kultury (dział animacji i upowszechniania kultury) podejmuje działania na rzecz szeroko pojętej kultury, działań społecznych i animacyjnych. 

Rzeszowskie Piwnice to interaktywna instytucja kultury działająca w ramach Estrady Rzeszowskiej, której idea działania zakłada połączenie i przenikanie się perspektyw – historycznej i współczesnej oraz lokalnej i ponadregionalnej. Ukierunkowana jest ona na rozwój sztuki współczesnej w Rzeszowie. 

Posiadamy własne profesjonalne studio nagrań Estrada Studio, gdzie młodzi artyści mają możliwość bezpłatnie zarejestrować swoje pierwsze demo.

Estrada Rzeszowska była i jest instytucją, która nadaje kulturalny rytm miasta. Akademia Wolontariatu, Breakout Days,  Estrada Studio, Wschód Kultury-Europejski Stadion Kultury, Festiwal Tony, Jarmark Bożonarodzeniowy, Jubileusz Lokacji Miasta Rzeszowa, Rockowa Noc, Karpaty na widelcu, Rzeszowski Inkubator Kultury, Sylwester Miejski, Święto Paniagi, Toast Urodzinowy dla Tomasza Stańko to tylko część tego co każdego roku dla Was przygotowujemy.

U nas jesteście zawsze mile widziani.

Kontakt

Estrada Rzeszowska
ul. Jagiellońska 24
35-025 Rzeszów
NIP: 813 026 90 58

pon.-pt.:
8.30 - 16.30

17 853 80 04 fax: 17 853 80 13
Napisz do nas