Estrada Rzeszowska

Bilety

Wirtualny Jarmark Święta Paniagi
 

Jarmark regionalnych produktów to wieloletnia, coroczna tradycja Święta Paniagi. To możliwość dla rękodzielników i lokalnych wytwórców zaprezentowania swoich wyrobów szerokiemu gronu odbiorców, a dla konsumentów - wybór i zakup produktów najwyższej jakości, często niedostępnych na co dzień w sklepach. W tym roku niestety jarmark nie odbył się w tradycyjnej formie, ze względu na sytuację epidemiologiczną w naszym kraju. Dlatego przedstawiamy wirtualny jarmark Święta Paniagi, na którym wystawcy będą mogli zaprezentować swoje towary! 

 

Zapraszamy do odwiedzenia wirtualnej ulicy 3 Maja i obejrzenia oferowanych produktów, a także wsparcia lokalnych wytwórców poprzez dokonanie zakupu ich towarów. Na hasło "Święto Paniagi" na klientów czeka 5% rabatu!

 

Jak dokonać zakupu:

1. Odwiedź wirtualną ulicę 3 Maja klikając w podany link: http://paniaga.estrada.rzeszow.pl/

2. Obejrzyj asortyment wystawców. 

3. Sprawdź, w jaki sposób można dokonać zakupu u konkretnego wystawcy.

4. Skontaktuj się z wybranym wystawcą i dokonaj zakupu. 

5. Odbierz przesyłkę i ciesz się towarem!

 

 Estrada Rzeszowska nie jest sprzedawcą oferowanych na platformie internetowej towarów oraz nie ponosi odpowiedzialności za działania wystawców/ sprzedawców towarów związane z realizacją sprzedaży. Za stan, legalność, jakość oferowanego towaru i jego dostarczenie odpowiada wyłącznie wystawca/sprzedawca.

_____________

 

Święto Paniagi, czyli głównego miejskiego deptaka odbywa się corocznie dnia 3 maja, począwszy od 2003 roku. W ramach święta na ulicy 3 Maja oraz w jej okolicach przygotowywane są atrakcje kulturalne, rozrywkowe i muzyczne: koncerty, występy artystyczne, wystawy, pokazy, prezentacje, degustacje, warsztaty i zabawy dla dzieci. Tradycyjnie też odbywa się Jarmark Rękodzieła i Produktów Regionalnych, a imprezę rozpoczyna barwny korowód. Bogaty program imprezy sprawia, że w tym dniu cała ulica 3 Maja tętni życiem. Święto Paniagi jest doskonale znane mieszkańcom Rzeszowa i okolic, i co roku, niezależnie od pogody gromadzi na ulicy 3 Maja tysiące odwiedzających. Od kilku lat każda edycja Święta Paniagi ma swój motyw przewodni, związany z jednym z miast partnerskich Rzeszowa.